Filmų vakaras Sveikatos priežiūros fakultete

Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei

Data: 2018 m. spalio 25 d. nuo 16:00 val. iki 18:00 val.

Vieta: Sveikatos priežiūros fakultetas, M. K. Čiurlionio g. 16A)


Šiaulių valstybinėje kolegijoje gimsta nauja tradicija – SVAKO filmų vakarai! Į pirmąjį filmo seansą Sveikatos priežiūros fakultete Studentų atstovybės nariai kviečia jau spalio 25 d. 16 val.

Spalio 25 d. ŠVK organizuojamas pirmasis filmų vakaras. Kaip sakė Sveikatos priežiūros fakulteto Studentų atstovybės pirmininkė Dovilė Mačiulytė, idėja apie filmų peržiūras kolegijoje vienos studentės galvoje gimė dar praėjusiais metais.

„Visos istorijos pradžia tokia, kad jau praeitais metais filmą po atviru dangumi žiūrėti pasiūlė viena mūsų fakulteto studentė, tačiau šią mintį gal būtų buvę kiek sudėtinga įgyvendinti, nes tai būtų tik sezoninis renginys, sunku rasti tinkamą vietą lauke“, – pasakojo Dovilė.

Apie filmų vakarus Dovilė sako pradėjusi galvoti šių metų mokslo pradžioje, kai svarstė, ką nauja Studentų atstovybės nariai galėtų pasiūlyti Kolegijos veiklai ir jaunų žmonių laisvalaikiui:

„Pasidalinusi šia idėja sulaukiau visų narių pritarimo. Ėmėmės iniciatyvos ir pradėjome galvoti, kur, kada ir kaip galėtume tai įgyvendinti“.

Filmų vakarai planuojami rengti kartą per mėnesį (ketvirtadieniais). Kiekvieną mėnesį bus rodomi skirtingų žanrų filmai. Vyks balsavimas, kurio metu iš 3 siūlomų filmų visi bus kviečiami išrinkti vieną labiausiai dominantį.  

Į filmų vakarus kviečiami visi norintys – ir studentai, ir dėstytojai. 

Iki pasimatymo spalio 25 d. 16 val. Sveikatos priežiūros fakultete!

Renginio naujienas sekite socialiniame tinkle


Atgal