Nacionalinis ekonomikos egzaminas

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2019 m. kovo 27 d. nuo 10:00 val. iki 19:00 val.

Vieta: Egzaminas laikomas internete: www.ekonomikosegzaminas.lt


Unikali iniciatyva skirta kiekvienam, norinčiam pagauti ekonomikos ritmą, pasitikrinti ekonomikos žinias ir geriau ją suprasti.

Antrą kartą organizuojamas Nacionalinis ekonomikos egzaminas provokuoja mąstyti ir kviečia pastebėti, kiek daug ekonomikos yra mūsų kasdienybėje.

Pagauk ekonomikos ritmą!

Laikyk Nacionalinį ekonomikos egzaminą internete – kovo 27 d. nuo 10 iki 19 valandos!

Jei dar neužsiregistravai – nelauk, registraciją ir daugiau informacijos rasi čia: www.ekonomikosegzaminas.lt.

Egzaminas nemokamas.

Egzamine gali dalyvauti visi norintys. Dalyviai varžysis skirtingose kategorijose: mokinių, studentų ir piliečių.

EGZAMINO UŽDUOTYS IR EIGA

Egzaminą sudarys 30 uždarų ir 1 atviras klausimas. Klausimai bus aktyvūs kovo 27 dieną nuo 10 iki 19 valandos. Kiekvienas dalyvis egzaminą spręsti gali vieną kartą.

KAIP DALYVAUTI EGZAMINE?

Užsiregistruokite puslapyje www.ekonomikosegzaminas.lt/registracija. Registruotis galima iš anksto arba prieš pradedant spręsti užduotis.

VERTINIMAS

Kiekvienas uždaro tipo klausimas vertinamas 1 tašku. Už neteisingus atsakymus taškai nebus minusuojami. Iš kiekvienos kategorijos vertintojai atrinks 10 geriausiai atsakiusių į uždaro tipo klausimus, išsprendusių per trumpiausią laiką ir įvertins jų atsakymus į atvirus klausimus. Laimėtojais bus pripažinti dalyviai, kurie pateiks daugiausiai teisingų atsakymų į uždaro tipo klausimus, išspręs egzaminą per trumpiausią laiką ir tiksliausiai atsakys į atvirą klausimą. Atviro tipo klausimai bus vertinami atsižvelgiant į atsakymo tikslumą, minčių aiškumą, argumentus. Teisingi atsakymai kiekvienam dalyviui bus išsiųsti asmeniškai, pasibaigus egzaminui.

Visi teisingi atsakymai bus pateikti ir svetainėje www.ekonomikosegzaminas.lt.

Laimėtojai bus informuoti asmeniškai el. paštu.

APDOVANOJIMAI

Konkurso dalyviai varžosi 3 kategorijose:

• Ekonomiškai raštingiausias moksleivis

• Ekonomiškai raštingiausias studentas

• Ekonomiškai raštingiausias pilietis

Kiekvienos kategorijos, pirmosios vietos nugalėtojai bus apdovanoti 500 eurų prizu!

Mokyklai, kurioje dalyvaus daugiausiai moksleivių, bus įteiktas vadovėlių „Ekonomika per 31 valandą“ komplektas. Organizatoriai taip pat apdovanos ir aktyviausią mokytoją, kuris pritrauks daugiausiai moksleivių – mokytojui atiteks 300 eur. prizas!

* Mokytojas turi būti užsiregistravęs kaip egzamino ambasadorius, tai padaryti galima parašius el. paštu klausk@ekonomikosegzaminas.lt.

Specialius prizus antros ir trečios vietos laimėtojams įteiks projekto partneriai. Laimėtojai bus apdovanoti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje balandžio viduryje.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Nacionalinio ekonomikos egzamino puslapyje www.ekonomikosegzaminas.lt, Facebook paskyroje „Nacionalinis ekonomikos egzaminas" arba el. paštu klausk@ekonomikosegzaminas.lt.

 

 


Atgal