DofE apdovanojimų programa

Tarptautinė DofE apdovanojimų (angl. The Duke of Edinburgh’s International Award) programa – jauniems žmonėms nuo 14 iki 24 metų skirta savęs tobulinimo programa, įgyvendinama daugiau nei 140 pasaulio šalių. Šioje neformalaus ugdymo(si) programoje, vykdomoje nuo 1956 metų, dalyvauja daugiau nei 8 mln. jaunų žmonių, kuriems svarbu nuolatos tobulėti ir mokytis visą gyvenimą. Į Lietuvą DofE apdovanojimai atėjo 2006 metais.

DofE apdovanojimai yra savanoriška į mokymąsi iš patirties orientuota ir smagi programa, neskatinanti dalyvių tarpusavio konkurencijos. Programa suteikia galimybę, padedant kvalifikuotiems vadovams, patiems dalyviams pasirinkti tobulėjimo kryptis ir įdomias veiklas, mokytis iš patirties. Jauni žmonės kaupia praktinius įgūdžius, kurie papildo mokykloje ar universitete gaunamas teorines žinias.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje DofE apdovanojimų programa pradėta vykdyti 2015 metais. Kolegija turi tris jauniems žmonėms galinčius padėti vadovus: tai Verslo ir apskaitos katedros lektorė Aistė Padgureckienė, Socialinio darbo katedros lektorius Benas Gudinavičius bei Vadybos ir komunikacijos katedros vedėja dr. Rasa Pocevičienė, į kurią gali kreiptis visi, norintys dalyvauti šioje programoje ir tobulėti.

Dalyvavimas DofE apdovanojimų programoje yra įdomi patirtis ir puikus įrašas kiekvieno asmens gyvenimo aprašyme, kurį jau dabar vertina užsienio universitetai ir darbdaviai.

 

Dofe apdovanojimų programos kontaktai Šiaulių valstybinėje kolegijoje:

Rasa Pocevičienė
Aušros al. 40, 501 kab.
Tel. (8 41)  52 50 51
El. paštas rasa.poceviciene@svako.lt