Veiklos planai ir programos

Šiaulių valstybinės kolegijos 2022–2024 metų strateginis veiklos planas

Šiaulių valstybinės kolegijos plėtros strategija 2021–2030 m. (ŠVK 2030)Vizija

Esame socialiai atsakinga ir pažangi aukštojo mokslo institucija, pripažinta už novatorišką požiūrį į mokslu grįstas studijas ir poveikį sumanaus regiono augimui. 

 

Misija

Aukštojo mokslo erdvėje kuriame asmenybę auginančias patirtis, vykdydami daugiakryptes į praktinę veiklą ir ateities kompetencijas orientuotas studijas, prieinamas esamiems ir būsimiems profesinės veiklos lyderiams. Mūsų bendruomenė – studentai, dėstytojai, darbuotojai, absolventai, partneriai – prisideda prie žinių kūrimo ir perdavimo, įgalindami mokymosi visą gyvenimą ir inovacijų kūrimo perspektyvas.

 

Vertybės

Veikimas kartu (bendradarbiavimo kultūra) yra pagrindinis mūsų variklis, leidžiantis tobulinti veiklą, pasiekti išsikeltus tikslus ir uždavinius. Veikdami kartu su bendruomene ir partneriais, dalijamės patirtimi ir idėjomis, puoselėjame tarpusavio pagarbą, auginame kritiškai mąstančias ir kūrybingas asmenybes. Bendradarbiavimo kultūra stiprina mūsų potencialą augti, kurti ir tobulėti. 

Veržlumas mums padeda sužadinti bendruomenės motyvaciją, sutelkti dėmesį į galimybes ir ateitį. Suvokdami būtinybę veikti kintančiomis ir neapibrėžtomis sąlygomis, drąsiai priimame iššūkius kaip galimybę inicijuoti ir įgyvendinti tvarius pokyčius, prisiimti lyderystę savo veiklos srityse. 

Atsakomybę suprantame kaip teisę ir pareigą suprasti, kaip mūsų sprendimai ir veiksmai gali paveikti kolegas, draugus, partnerius ir visą visuomenę. Nuolat mokydamiesi ir stengdamiesi kliūtis paversti sėkme, kiekvienas prisiimame atsakomybę už save, kitus ir bendruomenę.