Studentų atstovybė

Kas mes ir ką veikiame?

Studentų atstovybę sudaro įvairių kursų ir studijų programų studentai. Mūsų tikslas – gerinti Šiaulių valstybinės kolegijos studentų mokymosi ir tobulėjimo sąlygas, dalyvauti studijų gerinimo procese, suteikti atsakymus į pačius įvairiausius klausimus, padėti išspręsti problemas ir drauge Kolegijoje kurti jaukią, malonią atmosferą. Mums rūpi studentų interesai – siekiame, kad kiekvienas jaustųsi svarbia  bendruomenės dalimi.

Atstovybėje dirbančių žmonių įvairovė padeda geriau įsigilinti į studentų poreikius ir plačiai matyti opias problemas. Komandoje, sudarytoje iš skirtingose studijų programose besimokančių studentų, visi laukiami su savo nuomonėmis ir pageidavimais, pasiūlymais ir idėjomis.

Tam, kad galėtume kažką keisti, mes nuolat tobuliname savo įgūdžius, organizuojame ir dalyvaujame įvairiuose mokymuose, iš kurių stengiamės pasiimti viską, ką galime. Vystome užsienio studentų mentorystės programą, kuriai ypač reikia naujų žmonių, nebijančių bendrauti su užsienio kalba kalbančiais studentais ir galinčių būti jų mentoriais, galinčiais atsakyti į svarbius klausimus.

Neslėpsime, ne viskas ir ne visada klostosi taip, kaip norime, susiduriame su įvairiomis problemomis (ypač vasarą, kai visi atostogauja), tačiau nenuleidžiame rankų. Mūsų komandą sudaro studentai, kurie taip pat sau žada, kad rašto darbų rengimo nepasiliks paskutinei dienai... Bet Tu, Studente, ir pats žinai, kad gerais norais ir pažadais darbai patys nepasirašo. Kadangi esame tokie patys studentai kaip ir Tu, gali į mus kreiptis drąsiai – nesvarbu, nori tiesiog draugiškai pasišnekučiuoti ar rimtai pasikalbėti apie kilusias problemas.

Visus metus aktyviai ieškome naujų komandos narių!

Studentas studentą supranta geriausiai, tad laukiame tavęs pas mus svečiuose!


Kontaktai:

Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybė

Studentų atstovybės prezidentas Benas Danikauskas
El. p. benasdanikauskas@gmail.com
Tel. 8 664 18 797

Verslo ir technologijų fakulteto (VTF) Studentų atstovybės pirmininkas Tomas Mackevičius
El. p. tomas.mackevicius@stud.svako.lt
Tel. 8 616 03 541
Verslo ir technologijų fakulteto Studentų atstovybė įsikūrusi pirmuosiuose VTF rūmuose, Aušros al. 40, 202 kabinete.

Sveikatos priežiūros fakulteto (SPF) Studentų atstovybės pirmininkė Miglė Blėdytė
El. p. migle.bledyte@stud.svako.lt
Tel. 8 622 47 957
Sveikatos priežiūros fakulteto Studentų atstovybė įsikūrusi M. K. Čiurlionio g. 16A, 116 kabinete.