Bendrabučiai

Galimybė gyventi bendrabučiuose suteikiama visiems Šiaulių valstybinės kolegijos studentams!

Pageidaujantiems gyventi bendrabutyje reikia užpildyti šią formą

Nuomos sutartys 2024–2025 m. m. bus pasirašomos rugpjūčio 26–28 dienomis 10–16 val., adresu M. K. Čiurlionio g. 20.

Daugiau informacijos tel. +370 611 15 057, el. p. bendrabutis@svako.lt


Apie bendrabučius

Šiaulių valstybinė kolegija turi du bendrabučius – M. K. Čiurlionio g. 18 ir M. K. Čiurlionio g. 20. Bendrabučiai renovuoti, kiekviename aukšte yra virtuvės ir dušai. Kambariai dviviečiai ir triviečiai, visuose kambariuose yra šaldytuvai ir mikrobangų krosnelės. Veikia nemokama skalbykla, visi studentai gali sportuoti treniruoklių salėje, žaisti stalo tenisą, biliardą. Lauke studentų patogumui įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Galimybė gyventi bendrabučiuose suteikiama visiems pageidaujantiems!

Gyventojų saugumą visą parą užtikrina vaizdo stebėjimo ir įėjimo kontrolės sistemos. Kolegijos bendrabučiuose vienu metu gali apsigyventi 364 studentai. Bendrabučių gyventojai privalo laikytis Šiaulių valstybinės kolegijos bendrabučio vidaus tvarkos taisyklių.

Mėnesio mokestis už vietą bendrabutyje (dviviečiame arba triviečiame kambaryje) – 55 Eur.

Mėnesio mokestis už vietą bendrabutyje vienviečiame kambaryje – 90 Eur.

Mėnesio mokestis už vietą bendrabutyje svečių kambaryje – 130 Eur.

Pasirašius bendrabučio nuomos sutartį, pirmąją įmoką (už rugsėjo–gruodžio mėn.) reikia sumokėti per 5 darbo dienas, antrąją įmoką (už sausio–gegužės mėn.) – iki sausio 5 d. Jei nėra galimybės sumokėti iškart už visą semestrą, sudaromos sąlygos mokėti dalimis kas mėnesį, mokama už būsimą mėnesį.

Ištęstinių studijų studentams paros mokestis dviviečiame arba triviečiame kambaryje –  5,50 Eur, vienviečiame kambaryje – 10 Eur.

Kolegijos studentai, turintys 0–25 proc. darbingumo lygį, atleidžiami nuo mokesčio už bendrabutį. Kolegijos studentams, turintiems 30–55 proc. darbingumo lygį, mokestis už bendrabutį mažinamas 50 proc.


Vietų bendrabučiuose skyrimo tvarka

Vieta Kolegijos bendrabutyje suteikiama nuolatinių studijų studentams (ištęstinių studijų studentams bendrabutis skiriamas sesijų metu), atsižvelgus į gyvenamąją vietą.
 
Suteikiant vietą bendrabutyje, pirmumas teikiamas našlaičiams, globotiniams, neįgaliesiems (patys neįgalieji arba abu tėvai ar vienas iš tėvų), asmenims iš daugiavaikių šeimų.
 
Nuolatinių studijų aukštesnių kursų studentai, pageidaujantys naujais mokslo metais gyventi bendrabučiuose, prašymus bendrabučio valdytojo vardu pateikia valdytojui kasmet iki balandžio 30 d.
 
 
 

Informacija kvitui pildyti:

Įmokos gavėjas: Šiaulių valstybinė kolegija
Įmonės kodas: 111968241
Įmokos gavėjo sąskaita: AB  „Šiaulių bankas“ sąskaita Nr. LT16 7180 0000 0014 1326
Banko kodas: 71800
Įmokos pavadinimas: Už bendrabutį
Tikslią įmokos sumą sužinosite pasirašydami nuomos sutartį.
Jei moka ne pats studentas, būtina nurodyti, už kurį asmenį sumokėta.
 

Svečių apgyvendinimas

Šiaulių valstybinė kolegija taip pat siūlo apgyvendinimo paslaugas miesto centre. Svetingumo paslaugų centre (Aušros al. 40) gali apsistoti ne tik į Kolegiją, bet ir į miestą ar regioną atvykę žmonės – turime 18 kambarių, kuriuose vienu metu gali gyventi 47 svečiai.
 
Prašome kreiptis į Svetingumo paslaugų centrą
Aušros al. 40, Šiauliai
Verslo ir technologijų fakulteto I rūmai
Tel. +370 41 52 37 64, mob. +370 659 68 533
El. paštas info@svakogo.lt