Kodėl ŠVK?

Laisvė rinktis

Daugiau nei 20 studijų programų. Studijos vykdomos nuolatine ir ištęstine formomis. Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje gali būti derinamos su darbu – tiek studijuojant nuolatine, tiek ištęstine formomis. Kiekvienu konkrečiu atveju ieškoma individualių sprendimų.

Galimybės

Praktikos sudaro apie trečdalį viso studijų laikotarpio, jos atliekamos įvairiose verslo, pramonės įmonėse, švietimo ir kultūros ar gydymo įstaigose, perspektyvūs studentai pakviečiami įsidarbinti jau praktikos metu. Naudodamiesi mainų programa „Erasmus+“ studentai studijuoja ir atlieka praktikas užsienio šalyse. Galima rinktis įvairią popaskaitinę veiklą – muzikos grupę „Studijozai“, įvairias sporto šakas, DofE apdovanojimų programą.

Pokyčiai

Atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius ir darbdavių pageidavimus, studijų programos nuolat naujinamos, tobulinamos. Studentai gali atrasti ir realizuoti save studentų mokslinėse draugijose, savanoriškos veiklos klube, Studentų atstovybės veikloje, dalyvaudami įvairiuose projektuose. 

Kokia studentų ir absolventų nuomonė?

lukas-vaiciulis-crop-2.jpg

Lukas Vaičiulis

Kineziterapija

Manau, kad Šiaulių valstybinėje kolegijoje studijuoti verta, nes čia gali atrasti save, suprasti, ko nori iš gyvenimo ir kokia kryptimi tau geriausia eiti. Studijos ŠVK yra kokybiškos, tikslingos ir be galo įdomios. Jaunų dėstytojų kolektyvas leidžia atsiskleisti įvairiapusiškai, panaikinti stereotipines sienas tarp dėstytojo ir studento ir pagerinti studijų rezultatus. Pasirinkau studijas šioje aukštojoje mokykloje ir dėl praktiškų dalykų: galiu dažniau grįžti į namus ir turiu puikias sąlygas gyventi bendrabutyje. Studijuodamas galiu drąsiai pasakyti, jog džiaugiuosi pasirinkęs studijas ŠVK!

su-diplomu.jpg

Karolina Slizevičiūtė

Finansai

Šiaulių valstybinę kolegiją verta rinktis, nes čia tikrai susirasite naujų draugų. Kolegijoje laukia profesionalūs ir supratingi dėstytojai, mažiau kalbų ir daugiau darbų, t. y. mažiau knygų – daugiau praktikos, begalė įvairių užsiėmimų ir galimybė kasdien tobulėti, atrasti savo gyvenimo kelią.

dsc-1461-kopija_1.JPG

Nazaras Bezuško

Automobilių techninis eksploatavimas

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje man suteikė daug pozityvių akimirkų. Dėstytojai buvo tikrai kantrūs, negailėjo savo laiko, todėl daug išmokau. Labai patiko Kolegijos laboratorijos, naujausia įranga. Džiaugiuosi galėjęs praktinius įgūdžius įtvirtinti skirtingose praktikose. Miestas, kuriame studijuoji, nėra svarbus. Svarbiausios yra galimybės. Šiaulių valstybinėje kolegijoje turėjau tiek galimybių, kad nė karto nesigailėjau pasirinkęs studijas šioje aukštojoje mokykloje. Tikrai būčiau gailėjęsis, jei nebūčiau pabandęs čia studijuoti.

fb-img-1498477652819.jpg

Mindaugas Balsys

Statyba

Šią studijų programą pasirinkau dėl to, kad domino statybų sritis ir su ja susiję dalykai. Studijuodamas Šiaulių valstybinėje kolegijoje, sukaupiau gausybę naujų žinių, nes čia dirba savo darbą išmanantys dėstytojai. Esu Studentų atstovybės narys. Kolegijoje tapau drąsesnis. Tiek merginoms, tiek vaikinams patariu rinktis Statybos studijų programą, nes ši specialybė tinka visiems. Tikrai nepasigailėsite!

rugile-strikoriute.jpg

Rugilė Strikoriūtė

Organizacijos komunikacija

Pirmieji metai Šiaulių valstybinėje kolegijoje manęs nenuvylė. DRĄSIAI galiu teigti, kad čia studijuoti VERTA! Kolegijoje laukia pažangios studijų programos, profesionalūs ir supratingi dėstytojai, kurie ilgainiui tampa draugais. Aišku, jei ieškai „sausos“ teorijos, jos nerasi – Šiaulių valstybinėje kolegijoje teorija neatsiejama nuo praktikos. Čia kiekvienas gali atrasti save, mokslus įmanoma suderinti su darbu ir studentišku gyvenimu, kurio malonumus būtina patirti, nes kitaip nebūsi studentas! Jei man iš naujo tektų rinktis aukštąją mokyklą, aš, be abejonės, rinkčiausi Organizacijos komunikacijos studijų programą Šiaulių valstybinėje kolegijoje!

justina-ok14_1.jpg

Justina Ausėnaitė

Organizacijos komunikacija

Mano nuomone, studijos šioje aukštojoje mokykloje pirmiausia yra neįkainojama patirtis, o studijų metai – patys geriausi gyvenime! Kolegijoje dirba kompetentingi dėstytojai, kurie yra geranoriški, padeda studentams tobulėti pasirinktoje srityje, išmano savo darbą. PRAKTIKOS padeda suprasti būsimo darbo esmę, sužinoti, kokius dalykus turi išmanyti įmonėse, organizacijose dirbantis komunikacijos specialistas. Studijuojant čia galima užsiimti mėgstama veikla: šokti, dainuoti, tapti Studentų atstovybės nariu. Kolegija atsižvelgia į studentų nuomonę, poreikius, prisitaiko, suteikia progą dirbti ir tuo pačiu metu studijuoti. Šiaulių valstybinė kolegija yra moderni ir šiuolaikiška. Šaunus laikas, praktikos, įdomios paskaitos, viskas orientuota į ateities galimybes!

odeta-bendziute.jpeg

Odeta Bendžiūtė

Organizacijos komunikacija

Visada norėjau pabėgti studijuoti į Vilnių, bet likimas nusprendė taip, kad atsidūriau Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Praėjo vieneri studijų metai. Žinote ką? Nė kiek nesigailiu. Nesvarbu, kolegija ar universitetas, Šiauliai ar Vilnius. Visur reikia mokytis, visur yra gerų ir blogų dėstytojų, visur daugiau ar mažiau paskaitų. Reikia paties žmogaus pozityvaus nusiteikimo, tada visur bus gerai. Kodėl man patinka Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Aš užsibrėžiau tikslą ne vien studijuoti, bet ir iš kolegijos imti viską, ką tik galiu. Studijos – ne tik paskaitos, bet ir įdomūs renginiai, seminarai, konferencijos. Pačiai teko ne vieną renginį organizuoti. Džiaugiuosi dėstytojų noru padėti ir po paskaitų. Man, t. y. būsimai komunikacijos specialistei, tikriausiai labiausiai patinka, kad kiekvieną darbą reikia apsiginti prieš savo studijų programos kolegas – taip lavinami viešojo kalbėjimo įgūdžiai, kurių man ateityje tikrai prireiks. Dėstytojai, paskaitų kokybė, įvairios veiklos, galimybės, praktikos, nauji draugai sudaro puikų Šiaulių valstybinės kolegijos įspūdį.

karolina-matelionyte-bps14.jpg

Karolina Matelionytė

Bendrosios praktikos slauga

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje išties žavi savo profesionalumu. Studijuojame daug įvairių, įdomių ir, žinoma, reikalingų dalykų. Dėstytojai puikiai išmano savo darbą, noriai dalijasi darbine patirtimi ir bendrauja su studentais be išankstinių nuostatų – tarsi lygūs su lygiais. Labai džiugu, kad studijų planai apima ne vien tik teorines paskaitas, praktinius užsiėmimus specialiai įrengtuose kabinetuose, bet ir labai daug – bene 1000 – praktinių valandų įvairiose įstaigose, pavyzdžiui, ligoninėse, poliklinikose. Yra sakoma, kad tikru specialistu tampama išdirbus 10 000 valandų, todėl ŠVK studentams suteikiamos pradinės valandos yra puiki pradžia tolimesnio tobulėjimo link. Negana to, studentai ne tik studijuoja, bet gali dalyvauti įvairiuose renginiuose, akcijose mieste ar visoje šalyje, įsitraukti į mokslinės draugijos ir kitų studentų klubų veiklas. Tai leidžia studentams realizuoti save ir suprasti, kad pasirinktos studijos ŠVK tikrai pateisino lūkesčius!

mindaugas-jokubaitis_1.JPG

Mindaugas Jokubaitis

Organizacijos komunikacija

Įdomios paskaitos, naudingos praktikos, galimybė dalyvauti konferencijose, renginių organizavimo patirtis, savanoriškos veiklos ir dar daugiau – visa tai man suteikė Šiaulių valstybinė kolegija. Studijų metu sukaupiau labai daug žinių ir ateityje praversiančių įgūdžių. Iš dėstytojų sulaukiau galybės patarimų ne vien studijų, bet ir gyvenimiškais klausimais. Galiu teigti, kad studijų kolegijoje laikotarpis buvo tikrai naudingas ir svarbus mano karjeros pradžiai!

raimonda.jpg

Raimonda Andrijauskaitė

Informacijos paslaugos

Kodėl Šiaulių valstybinė kolegija? Atsakymas aiškus – čia rasi bendraminčių, tau patiks dėstytojai, paskaitos ir praktiniai užsiėmimai, galėsi užsiimti popaskaitine veikla, atrasi save kaip asmenybę. Studijų metai – svarbiausi ir prasmingiausi gyvenime! Tau čia labai patiks, tobulėsi tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityje. Studijuočiau ir antrą kartą, kolegija man suteikė neįkainojamos patirties. Sutikau daug nuostabių žmonių, išmokau naudingų dalykų. Treji Šiaulių valstybinėje kolegijoje praleisti metai – mano gražiausias prisiminimas!

dsc-1843.JPG

Rūta Dikaitė

Kosmetologija

Kodėl verta studijuoti ŠVK? Labai paprastas atsakymas – todėl, kad ten gera! Todėl, kad ten puikūs dėstytojai, kurie tampa gerais draugais. Todėl, kad ten įgaunama daug praktinių įgūdžių ir tikrai praversiančių žinių, vyksta galybė seminarų aktualiomis temomis. Organizuojamos tarptautinės konferencijos, daug renginių studentams ir dėstytojams. Jau kolegijoje sutinkame savo būsimus klientus ar kolegas, nes turime ŠVK paslaugų centrą, kuriame mes, kosmetologės, semiamės žinių, dirbame su klientais ir tobuliname praktinius įgūdžius. ŠVK lyg antra šeima, su kuria bendraujame ne trejus metus, o visą gyvenimą.

milda-kuvikaite2.JPG

Milda Kuvikaitė

Burnos higiena

Šiaulių valstybinė kolegija – tai vieta, kur dirba savo sritį išmanantys dėstytojai. Čia jauki ir maloni aplinka, puiki mokymo bazė ir naujausia įranga. Džiaugiuosi, kad mokausi Šiaulių valstybinėje kolegijoje, nes šioje aukštojoje mokykloje ne tik įgijau naujų žinių, išplėčiau akiratį, bet ir suradau daug draugų. Esu dėkinga visiems, kurie mano studijų metus nuspalvino pačiomis gražiausiomis spalvomis!

amanda-kodel-svk.jpg

Amanda Jasotytė

Įmonių ir įstaigų administravimas

ŠVK – trys raidės, o telpa tiek daug! Manęs dažnai klausia – kodėl Šiauliai, o ne kuris nors didesnis miestas. Hmm... Kai dvyliktoje klasėje apsilankiau šioje kolegijoje, ji mane sužavėjo paprastumu, labai jaukia atmosfera, dėstytojais, puikiai išmanančiais savo darbą, ir, svarbiausia, nuoširdžiais ir šiltais studentais. Džiaugiuosi pasirinkusi Šiaulių valstybinę kolegiją! Kolegija suteikė galimybę visapusiškai save išreikšti – tiek pasirinkus profesiją, tiek įsiliejus į studentišką gyvenimą po paskaitų. ŠVK man tapo antraisiais namais!

laurynas-asmontas-kodel-svk.jpg

Laurynas Ašmontas

Multimedijos technologijos

Multimedijos technologijų studijas pasirinkau todėl, kad visuomet mėgau fotografuoti, domėjausi grafiniu dizainu, patiko leisti laiką prie kompiuterio. Pradėjęs studijuoti supratau, kad tai – mano darbo sritis. Su malonumu ėjau į paskaitas, kuriose sužinojau daug nauja apie kompiuterius, pagerinau grafinio dizaino įgūdžius, išmokau programuoti. Praktikos buvo įdomiausia studijų dalis. Man labai pasisekė, kad praktiką atlikau Šiaulių televizijoje, mažų tiražų spaustuvėje „Bruknė“. Ten mane priėmė šiltai, nenuobodžiavau, darbo buvo per akis. Patys geriausi dalykai – draugiškas kolektyvas, šiltas bendravimas. Šiuo metu dirbu reklamos įmonėje grafikos dizaineriu-maketuotoju. Kada nors norėčiau reklamas gaminti ir žymioms įmonėms. Su malonumu prisimenu studijas. Geriausias laikas buvo praleistas šokių kolektyve „Kolegos“, Studentų atstovybėje, bendrabutyje. Taip pat džiaugiuosi sutikęs daug nuostabių žmonių, kurie nuspalvino šiuos trejus metus įvairiausiomis spalvomis.

ricardas-sultonas-kodel-svk.JPG

Ričardas Šultonas

Informacinių sistemų technologija

Stojau į Šiaulių valstybinę kolegiją tikėdamasis nedaug. Kolegija man buvo mažai žinoma, be to, dar ir mieste, kuriame net nebuvau buvęs... Bet ši aukštoji mokykla mane labai nustebino! Kolegijoje dėstomi dalykai pateikiami įdomiai ir išradingai. Stengiamasi neatsilikti nuo technologijų naujovių, o tai informatikos studentui yra svarbiausia. Dėstytojai įrodė, kad puikiai išmano savo dalykus ir yra pasirengę padėti įvairiausiais klausimais. Ne kartą reikėjo prašyti laiko papildomoms konsultacijoms ar pagalbos, kad galėčiau suprasti naują medžiagą. Nebuvo nė vieno dėstytojo, kuris neatrastų laiko ar atsisakytų padėti. Už jų kantrybę ir geranoriškumą visada būsiu dėkingas. Apibendrindamas trejus savo studijų metus, galiu drąsiai pasakyti, kad visiškai nesigailiu įstojęs į šią kolegiją. Tikiu, kad visas naujai sukauptas žinias pritaikysiu tolesniame gyvenime.

kodel-svk-olesia-kononenko.JPG

Olesia Kononenko

Informacijos valdymas

Prieš 10 metų baigiau Šiaulių valstybinę kolegiją, įgijau Įstaigų ir įmonių administravimo specialybę. Jau tada buvau sužavėta dėstytojų kompetencija, sudarytomis galimybėmis tobulėti. Nusprendusi pagilinti savo žinias, nedvejodama dar kartą pasirinkau ŠVK. Šiuo metu studijuoju Informacijos valdymą, esu grupės seniūnė. Vėl turiu galimybę teorines žinias pritaikyti praktiškai. Pagal programą Erasmus+ du mėnesius atlikau praktiką Latvijos kultūros koledže Rygoje. Įgijau neįkainojamos patirties, susipažinau su kolegėmis, dirbančiomis panašų darbą. Tikiuosi bendravimo ir bendradarbiavimo ateityje. Visiems siūlyčiau studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje, nes tik čia kiekvienas gali įgyti ir žinių, ir visokeriopos patirties.

evelina-barzinskaite-kodel-svk.jpg

Evelina Barzinskaitė

Kosmetologija

Studijuodama Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete sukaupiau labai daug įvairios patirties. Tai ir studijų krypties praktikos, kurių buvo tikrai daug – to negali suteikti dauguma kitų aukštųjų mokyklų, ir nuostabūs, kompetentingi dėstytojai. Mūsų dėstytojai ne tik suteikia labai daug informacijos, bet taip pat yra ir nuoširdūs žmonės. Džiugu, kad ryšys tarp dėstytojo ir studento gali būti toks artimas!

egle-sarauskaite.jpg

Eglė Šarauskaitė

Organizacijos komunikacija

Šias studijas pasirinkau todėl, kad vienas iš mano privalumų yra puiki iškalba. Prieš stodama žinojau, kad Šiaulių valstybinėje kolegijoje manęs laukia net trys skirtingo pobūdžio praktikos. Praktika studijuojant yra be galo didelis privalumas, nes gali išbandyti save ir „pasimatuoti“ būsimą darbą. Studijų metu tekdavo nemažai kalbėti viešai, pristatyti ir apsiginti darbus prieš įvairias auditorijas, organizuoti renginius, kalbinti žmones. Tai tikrai buvo labai naudinga ne tik tiems, kurie turėjo viešojo kalbėjimo baimę, bet ir visiems kitiems. Su kiekvienu studentu buvo dirbama atskirai, kiekvienam buvo patarta, kaip įveikti savo baimes ir pasiekti geriausių rezultatų. Dvejus metus buvau Studentų atstovybės narė. Su šypsena prisimenu, kokie mes visi buvome artimi, tarsi tikra šeima. Tokios patirties niekada nepamiršime: tai ir renginiai, švenčių organizavimas, pagalba studentams ir t. t. Galiu drąsiai teigti, kad šios studijos man suteikė daug žinių ir drąsos. Tai, ką gavau Šiaulių valstybinėje kolegijoje, yra neįkainojama ir pritaikoma daugelyje gyvenimo sričių. Nesvarbu, kokiu keliu pasuksi – viešieji ryšiai gali būti puikios karjeros pradžia.

daiva-valiunaite-2.jpg

Daiva Valiūnaitė

Įmonių ir įstaigų administravimas

Treji metai Šiaulių valstybinėje kolegijoje prabėgo nepastebimai greitai. Jau po pirmosios praktikos supratau, kad radau specialybę, kurios ir norėjau. Visos paskaitos buvo savaip naudingos ir įdomios. Jeigu vėl rinkčiausi, kur noriu studijuoti, nieko nekeisčiau. Per 3 studijų metus pamilau Šiaulių valstybinę kolegiją, jos bendruomenę, Šiaulius... Daug išmokau, turėjau daug galimybių save realizuoti ir tobulinti kvalifikaciją laisvu nuo studijų metu.

14362664-1289204464437490-1628789075638389408-o-crop.jpg

Jolita Gubevičiūtė

Informacijos paslaugos

Šiaulių valstybinėje kolegijoje studijuoti verta, nes čia draugiška aplinka, malonūs dėstytojai, išmanantys dėstomus dalykus, daug veiklos po paskaitų. Kolegijoje dirba puikūs specialistai, studentai mokytis atvyksta iš įvairių Lietuvos miestų (ir užsienio šalių), sudarytos pačios geriausios sąlygos išreikšti save ir tobulėti, galima ne tik studijuoti, bet ir studentauti. Jeigu prireikia pagalbos, visi geranoriškai padeda. Studijų metai pralėkė labai greitai, buvo daug įdomių renginių, naudingų susitikimų, naujų pažinčių. Kolegija suteikė puikias galimybes atlikti praktiką pagal „Erasmus+“ mainų programą.

aiste-ivanauskaite-crop.jpg

Aistė Ivanauskaitė

Kineziterapija

Treji studijų metai prabėgo labai greitai. Smagu, kad jau pirmame kurse buvome siunčiami į praktiką, ten galėjome susipažinti su kineziterapeuto darbu ir jį įvertinti. Jeigu turėčiau galimybę rinktis studijų programą ir studijų miestą iš naujo, savo pasirinkimo nekeisčiau. Studijuodama Šiaulių valstybinėje kolegijoje gavau tikrai daug žinių. Labai džiaugiuosi, kad čia dirba dėstytojai, kurie ne tik išdėsto teorines žinias, bet ir pateikia pavyzdžių, realių gyvenimiškų situacijų, su kuriomis galima susidurti praktikų metu.

dovile-vaitiekunaite2-crop.jpg

Dovilė Vaitekūnaitė

Organizacijos komunikacijos vadyba

Džiaugiuosi kiekvienais metais, praleistais Šiaulių valstybinėje kolegijoje, jaučiuosi labai pasikeitusi, patobulėjusi. Studijos atitiko mano lūkesčius, gal kartais net viršydavo juos. Trijų praktikų metu supratau: noriu dirbti pagal specialybę ir manau, kad esu tinkama komunikacijos specialisto darbui. Jei man tektų iš naujo pildyti stojimų į aukštąsias mokyklas paraiškas, Organizacijos komunikacijos vadybos studijų programą Šiaulių valstybinėje kolegijoje vėl rašyčiau pirmuoju numeriu. Jei būsimasis studentas yra tvirtai apsisprendęs dėl studijų siekių, patarčiau šį kelią pradėti Šiaulių valstybinėje kolegijoje, nes čia studentai turi daugiau galimybių išmėginti savo jėgas ir suvokti pasirinktos profesijos esmę.

modestas-bakutis-crop.jpg

Modestas Bakutis

Informacinių sistemų technologija

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje – tai žingsnis savo tikslų link. Čia dirba daug specialistų, kurie padeda įgyvendinti įvairias studentų idėjas, turime daug galimybių išmėginti savo jėgas įvairiuose konkursuose.

mantas-kazakevieius-crop.jpg

Mantas Kazakevičius

Informacinių sistemų technologija

Mano nuomone, rinktis studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje verta dėl to, kad čia yra jauki aplinka, geranoriški dėstytojai. Per paskaitas gauname daug būsimam darbui reikalingų žinių, praktikų metu galime pasitikrinti žinias ir dar labiau įtvirtinti įgūdžius.

kestutis-pliuskys-crop.jpg

Kęstutis Pliuskys

Automatika

Čia studijuoti verta, nes Šiaulių valstybinėje kolegijoje dirba draugiški dėstytojai, puiki aplinka, malonūs studentai. Yra nemažai veiklos po paskaitų, studentiškas gyvenimas verda. Bendraujame su studentais, kurie atvyksta pagal mainų programą, drauge leidžiame laisvalaikį. Aš esu čia, nes man tai patinka!

aira-janulyte-crop.jpg

Aira Janulytė

Kosmetologija

Šiaulių valstybinėje kolegijoje įgytos žinios yra vertingos. Visi studijuodami dalykai buvo įdomūs ir naudingi. Nuoširdžiai dėkoju tiems dėstytojams, kurie negailėjo savo jėgų ir laiko, dalijosi žiniomis ir patirtimi. Pasirinkusi Kosmetologijos studijų programą, jau po pusmečio supratau, kad kosmetologija yra ta profesija, kuri man tinka ir patinka. Joje atrandu daug erdvės savirealizacijai. Drąsiai galiu teigti: jei atsukčiau laiką atgal, dar kartą stočiau į Šiaulių valstybinę kolegiją!

viktorija-kergyte-crop.jpg

Viktorija Kergytė

Kineziterapija

Treji studijų Šiaulių valstybinėje kolegijoje metai buvo labai prasmingi ir įdomūs. Visada jaučiausi suprasta ir išgirsta, nė karto neteko nusivilti. Mano manymu, Šiaulių valstybinė kolegija sudaro puikias sąlygas studentams, siekiantiems atrasti save, tobulėti ir kopti karjeros laiptais. Studijuodama turėjau galimybę išmokti daug dalykų, kurie pravers ateityje, dalyvavau įvairiuose renginiuose, konferencijose. Džiaugiuosi, kad studijų metu galima, net tik mokytis, bet ir linksmai praleisti laiką. Jei tektų iš naujo rinktis studijų programą, viską daryčiau taip pat. Jaučiuosi tinkamu metu atsiradusi tinkamoje vietoje.

vilda-armoniene-crop.jpg

Vilda Armonienė

Bendrosios praktikos slauga

Labai geras kolektyvas, šaunūs studentai. Šiaulių valstybinės kolegijos diplomas pripažįstamas daugelyje pasaulio šalių. Į praktinę veiklą orientuotos žinios, puikios galimybės studijų metu išvykti pagal „Erasmus+“ programą. Lengvai randamos praktikos vietos. Esu šiaulietė, todėl rinkausi studijas šioje kolegijoje, kad palaikyčiau savo miestą.

evelina-gendroliute-crop.jpg

Evelina Gendroliūtė

Transporto logistikos technologijos

Studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje verta dėl kelių priežasčių: puiki studijų kokybė, didelis dėmesys skiriamas praktinėms užduotims, visada atsižvelgiama į studento poreikius.

skirmantas-malinauskas-crop.jpg

Skirmantas Malinauskas

Organizacijos komunikacijos vadyba

Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje ne tik atitiko lūkesčius, bet ir juos pranoko. Pasirinkau man įdomią studijų programą, todėl galėjau save puikiai realizuoti.

migle-mataityte-crop.jpg

Miglė Mataitytė

Organizacijos komunikacijos vadyba

Dėstytojai yra labai draugiški su studentais – visuomet padeda, konsultuoja. Įdomios paskaitos suteikia galimybę išmokti tų dalykų, kurie pravers dirbant. Studentai ne tik mokosi, bet ir dalyvauja įvairiose konferencijose, seminaruose. Paskaitos lengvai suderinamos su darbu. Žinoma, čia galima susirasti ir daug draugų.