Baltojoje vakarienėje įteikti „Žiburių“ apdovanojimai: pagerbti bendruomenės lyderiai ir įkvėpėjai

2026-06-22

Šiaulių valstybinėje kolegijoje pirmą kartą organizuota Baltoji vakarienė darbuotojus subūrė ne tik pabūti kartu, bet ir pagerbti kolegas, kurių darbai, iniciatyvos ir kasdienis indėlis kuria stiprią, atvirą bei augančią akademinę aplinką.

Renginio metu įteikti tradiciniai „Žiburių“ apdovanojimai – padėka tiems, kurie savo pavyzdžiu įkvepia, telkia bendruomenę, drąsiai inicijuoja pokyčius ir prisideda prie to, kad kolegijoje būtų gera studijuoti, dirbti ir augti kartu.

2025–2026 mokslo metų „Žiburių“ laureatai:

Metų idėjininkė – Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Lina Garšvė.

Metų profesionalas – direktorėd pavaduotojas Nedas Jurgaitis.

Metų bendruomenės širdis – Sveikatos priežiūros fakulteto prodekanė Neringa Povilaitienė.

Metų tarptautiškumo ambasadorė – tarptautinių ryšių koordinatorė Guoda Augulienė.

Metų pokyčių partnerė – Verslo ir technologijų fakulteto prodekanė Ingrida Morkevičienė.

Metų tylioji herojė – Fizinės, estetinės ir socialinės gerovės katedros administratorė Erika Ferensienė.

Metų proveržis – Informacinių technologijų vystymo skyriaus technikas ir Informatikos ir elektros inžinerijos katedros dėstytojas praktikas Irmantas Pilypas.

Ypatinga padėka renginio metu skirta ir kolegijos direktorei dr. Linai Tamutienei. Bendruomenė simboliniu „Žiburiu“ padėkojo jai už besibaigiančią kadenciją, kupiną telkiančios lyderystės, pasitikėjimo, drąsių sprendimų ir gebėjimo burti žmones bendriems tikslams, o naujojoje kadencijoje linkėjo prasmingų idėjų, sėkmingų darbų ir įkvepiančių pasiekimų.

Sveikiname laureatus ir linkime kiekvienam būti tuo žiburiu, kuris kuria pokytį, telkia bendruomenę ir įkvepia augti!


Atgal