Estafetinio bėgimo varžybose ŠVK komandos pelnė prizines vietas

2017-10-09

Spalio 5 d. Kauno r., Girionyse, vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių estafetinio bėgimo finalinės varžybos.

Į varžybas atvyko Kauno, Kauno technikos, Klaipėdos valstybinės, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Alytaus, Vilniaus, Vilniaus technologijų ir dizaino ir, žinoma, Šiaulių valstybinės kolegijos merginų ir vaikinų lengvaatlečių komandos.

ŠVK merginų lengvaatlečių komanda estafetinio bėgimo varžybose iškovojo pirmąją vietą, antroje liko Klaipėdos valstybinė kolegija, trečios – Kauno kolegijos bėgikės. Taure ir aukso medaliais džiaugėsi penkios mūsų studentės – Akvilė Morkūnaitė (SD17), Kristina Semeniukaitė (BH17), Andželina Rimkutė (MT17), Deimantė Tamulytė (KNZ17) ir Iveta Dutkina (KNZ15).

Po atkaklios ir labai permainingos kovos, tik keliomis sekundėmis nuo varžovų atsilikę, III vietą užėmė Šiaulių valstybinės kolegijos vaikinai Simonas Steponavičius (S15), Kevinas Olišauskis (F16), Povilas Rašinskas (TV15), Justinas Vaigauskis (ATE15) ir Ovidijus Venckus (ATE17).

Studentus varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.