Kolegija kviečia į SVAKO PAMOKAS – nemokamus kursus abiturientams ir ne tik

2021-01-29

Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK) kviečia tuos, kurie planuoja studijas aukštojoje mokykloje, sustiprinti žinias ir pasirengti valstybiniams brandos egzaminams.

Galvoji apie studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Nori pagilinti savo žinias ir geriau pasiruošti valstybiniams brandos egzaminams? Tuomet junkis prie SVAKO PAMOKŲ! 

Kolegija siūlo NEMOKAMUS matematikos, fizikos, informacinių technologijų ir lietuvių kalbos kursus tiems, kurie 2021 metais laikys valstybinius brandos egzaminus. Užsiėmimus ves ŠVK Verslo ir technologijų fakulteto dėstytojai.

„Šios iniciatyvos reikalingumu neabejojame. Siekiame palaikyti kuo glaudesnius ryšius su miesto ir rajono mokyklomis, mes, kaip regionui svarbi aukštoji mokykla, esame pasirengę padėti moksleiviams lengviau siekti su studijomis susijusių tikslų“, – kviesdama moksleivius dalyvauti užsiėmimuose sako Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Ingrida Vaičiulytė. 

Susidomėjai? Užpildyk registracijos formą https://forms.gle/EYxd2zYdPPjD2aTA8 iki sausio 31 d. Išsami kursų programa bus paskelbta vasario pradžioje. Numatoma, kad visų dalykų užsiėmimai bus organizuojami kartą per savaitę, laikas derinamas atsižvelgiant į dalyvių galimybes. Kol galios pandemijos sąlygojami apribojimai, kursai vyks nuotoliniu būdu.

Planuok savo ateitį, užpildyk žinių spragas, rinkis studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje! 

Svarbi informacija: 2021 m. stojantiems į visas Kolegijos studijų programas (valstybės nefinansuojamas vietas) ir lankiusiems bent vienus SVAKO PAMOKŲ kursus bus pridedama 0,5 konkursinio balo! Balai nesumuojami.

Pasiruošk egzaminams su SVAKO PAMOKOMIS!

Iškilus klausimams prašome kreiptis į Verslo ir technologijų fakulteto dekanatą, el. paštu dekanatas.vtf@svako.lt, telefonu 8 615 97 115.


Atgal