Kolegijoje tęsiamas darbas nuotoliniu būdu

2021-04-30

Vadovaudamasi LR Vyriausybės nutarimu, iki 2021 m. gegužės 31 d. Šiaulių valstybinė kolegija dirba nuotoliniu būdu. 

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, siekiant tinkamai valdyti ekstremaliąją situaciją ir užkirsti kelią tolimesniam COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui, darbas Šiaulių valstybinėje kolegijoje organizuojamas taip:

– Studijų procesas vykdomas nuotoliniu būdu.

– Dėstytojai dirba nuotoliniu būdu, išskyrus privalomąsias praktikas, praktinius mokymus ar kompetencijų vertinimą, kurių neįmanoma įgyvendinti nuotoliniu būdu.

– Darbuotojai (išskyrus ūkio darbuotojus bei Bibliotekos ir savarankiškų studijų centro darbuotojus) dirba ir klientus aptarnauja nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas atlikti darbo vietoje kolegijoje.

Esant poreikiui, su darbuotojais prašome susisiekti el. paštu arba telefonu.
Kolegijos administracija: https://www.svako.lt/lt/kontaktai
Sveikatos priežiūros fakultetas: https://www.svako.lt/lt/sveikatos-prieziuros-fakultetas
Verslo ir technologijų fakultetas: https://www.svako.lt/lt/verslo-ir-technologiju-fakultetas


Koronaviruso prevencijos priemonės Šiaulių valstybinės kolegijos bibliotekoje

Iki 2021 m. gegužės 31 d. ribojamas bibliotekos darbo laikas ir jos teikiamos paslaugos. Abiejų Šiaulių valstybinės kolegijos fakultetų (Sveikatos priežiūros bei Verslo ir technologijų) bibliotekos dirba pirmadieniais–penktadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., lankytojai aptarnaujami 8.00–15.00 valandomis.

Bibliotekoje būtina laikytis saugos reikalavimų. Lankytojai į biblioteką įleidžiami tik su veido kaukėmis ar kitomis veido apsaugos priemonėmis. Patalpoje nusiimti jas griežtai draudžiama. Į biblioteką neįleidžiami lankytojai, kurie karščiuoja ar turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas). Bibliotekoje draudžiama perstumdyti baldus (kėdes, stalus ir pan.).

Knygų išdavimas ir grąžinimas bibliotekoje


Kitos bibliotekoje teikiamos paslaugos

  • Prie vieno kompiuterio gali dirbti vienas lankytojas. Būtina išlaikyti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą nuo kitų lankytojų.
  • Primename, kad yra galimybė naudotis bibliotekos el. ištekliais iš namuose esančių kompiuterių. Dėl prisijungimo prie el. išteklių ir paieškos galimybių, rašykite į el. paštą  biblioteka@svako.lt.
  • Patalpų ir darbo vietų rezervacijos atšauktos. Atšaukiamos ekskursijos, svečiai į biblioteką nepriimami. 
     

Dėl papildomos informacijos apie karantino metu VTF bibliotekoje teikiamas paslaugas rašykite el. paštu  biblioteka@svako.lt.
Dėl papildomos informacijos apie karantino metu SPF bibliotekoje teikiamas paslaugas rašykite el. paštu  d.kimtiene@svako.lt.


ŠIAULIŲ VALSTYBINĖS KOLEGIJOS STUDIJŲ PROCESO LAIKINO ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO REKOMENDACIJOS

Būkime sveiki, sėkmingai tęskime pavasario semestrą, su viltimi laukime sugrįžtančio įprastinio studijų ir darbo ritmo!


Atgal