Mielieji absolventai!

2020-06-22

Birželis aukštojoje mokykloje – atsisveikinimo metas. Su Šiaulių valstybine kolegija jau greitai atsisveikinsite ir jūs, būsimi diplomuoti specialistai.

Kartu džiaugdamiesi studijų rezultatais, jaučiame ir šiokį tokį liūdesį – juk išsiskirti visada graudu. Juo labiau, kad per trejus arba ketverius jūsų studijų metus visi spėjome vieni kitus gerai pažinti ir susidraugauti. Mes, jūsų dėstytojai ir kolegijos vadovybė, labai tikimės, kad per paskaitas ir praktinius užsiėmimus jūs iš studijų laiko pasiėmėte viską, ką tik galėjote – ne tik žinias, įgūdžius, bet ir pačias įdomiausias patirtis, užmezgėte ryšius, kurie tęsis dar labai ilgai.

Noriu palinkėti, kad išeidami į savarankišką gyvenimą, kuriame bus daug situacijų, neaprašytų vadovėliuose, ir daug sprendimų, kurie turės būti priimti be dėstytojo konsultacijos, išsineštumėte Šiaulių valstybinėje kolegijoje ugdytą žinių troškulį, gebėjimą visur matyti galimybes ir siekti jas įgyvendinti.

Kolegija visada lauks jūsų – sugrįžtančių pasipasakoti, kaip sekasi, norinčių pasidžiaugti pasiekimais, o gal suplanavusių dar vienas studijas gimtojoje Alma mater.

Būkite laimingi, mielieji Šiaulių valstybinės kolegijos absolventai! Gero skrydžio!

Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė


Atgal