MT15 – ŠVK kalėdinio krepšinio turnyro nugalėtojai

2017-12-06

Gruodžio 4 d. Šiaulių valstybinės kolegijos T. Kneižienės vardo sporto salėje vyko tradicinis „Kalėdinis grupių krepšinio turnyras 3x3“.

Aikštelėje kovojo krepšininkai, o už jos ribų ištikimiausi gerbėjai audringai palaikė savo komandas.

Didžiajame finale susitiko trečiakursiai Multimedijos technologijų (MT15) ir Kineziterapijos (KNZ15) studentai. Abiejų grupių atstovai įnirtingai siekė čempionų titulo. Šios komandos jau buvo susitikusios atrankinėse varžybose. Tą kartą rungtynes labai lengvai laimėjo KNZ15, tačiau finalas vis dėlto yra finalas, priešininkų nedera iš anksto nuvertinti. Atsipalaidavimas būsimiesiems kineziterapeutams kainavo brangiai – MT15 grupės studentai tuo pasinaudoję laimėjo finalą ir džiaugėsi aukso medaliais.

III vietą iškovojo Autotransporto elektroniką studijuojančių studentų komanda (AE17). Jie mažajame finale nugalėjo Automobilių techninio eksploatavimo pirmakursius (ATE17) ir džiaugėsi bronzos medaliais.

I vieta MT15 – I. Diliūnas, A. Valauskis, M. Gelžinis ir G. Šlepikas.

II vieta KNZ15 – J. Mačinskas, T. Melys, M. Kirkila ir D. Dobrovolskis.