Studentai kviečiami aktyviai naudotis tarptautinėmis galimybėmis

2021-03-31

Kovo 24–25 dienomis Šiaulių valstybinės kolegijos Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyrius jau trečią kartą „Erasmus+“ atrankas dalinėms studijoms, praktikai ir absolvento praktikai organizavo online.
 
Studentai atrankai būtinus dokumentus pildė ir teikė nuotoliniu būdu. Atrankos vyko pasitelkiant platformą  „Google Meet“, jų metu buvo įvertintos studentų užsienio kalbos žinios, motyvacija. Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyriaus darbuotojos buvo pasirengusios atsakyti į visus studentams rūpimus klausimus.
 
Nuotolinėse „Erasmus+“ atrankose dalyvavo beveik 30 studentų. Aktyviausi buvo Vadybos ir komunikacijos, Inžinerijos mokslų, Verslo ir apskaitos bei Socialinio darbo katedrų studentai.
 
Daugiausia kandidatų studijoms pagal mainų programą „Erasmus+“ rinkosi Ispaniją, Portugaliją, Latviją, Turkiją ir Vengriją.
 
Atrankoje dalinėms studijoms į Portugaliją dalyvavo studentai iš Informacijos valdymo studijų programos. Šios studijų programos studentai, dalį laiko studijuodami Portugalijoje, turės galimybę įgyti iškart dviejų aukštųjų mokyklų diplomus – Šiaulių valstybinės kolegijos ir Porto politechnikos instituto Porto apskaitos ir administravimo institute.
 
Praktikai studentai išreiškė norą vykti į Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Norvegiją.
 
Studentai, norintys pasinaudoti „Erasmus+“ teikiamomis galimybėmis, visuomet gali kreiptis į Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyrių:
– dėl dalinių studijų studentai konsultuojami el. paštu r.kudrickaite@svako.lt;
– dėl praktikos, absolvento praktikos – g.kacinskaite@svako.lt.
 
Atkreipiame studentų dėmesį, kad, vertinant pasaulyje susidariusią situaciją dėl COVID-19, „Erasmus+“ dalines studijas užsienyje planuojama vykdyti nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio. „Erasmus+“ praktikos / absolvento praktikos laikotarpis derinamas individualiai atsižvelgiant į situaciją pasaulyje dėl COVID-19.


Atgal