Studentų apklausa: kokie tavo karjeros tikslai?

2021-04-29

Šiaulių valstybinė kolegija dalyvauja tarptautiniame moksliniame projekte GUESS. Studentai kviečiami užpildyti apklausą, kuria siekiama sužinoti jaunimo ateities planus ir su jais susijusią veiklą.

GUESSS yra didžiausias studentų verslumo tendencijų tyrimas (Global University Entrepreneurial Spirit Students’ Survey, www.guesssurvey.org), kurį nuo 2003 metų bendradarbiaudamas su aukštosiomis mokyklomis visame pasaulyje organizuoja Šveicarijos Šv. Galleno universitetas. 2018-ais metais tyrimas atliktas 54-iose šalyse, jame dalyvavo virš 208 000 studentų iš daugiau nei 3 000 aukštųjų mokyklų. Šių metų tyrime dalyvauja 55 šalys, duomenys renkami iki š. m. birželio 30 dienos.

Kiekvieno studento dalyvavimas šioje apklausoje yra nepaprastai vertingas. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas yra šio projekto oficialus organizatorius Lietuvoje, atliekantis apklausą visuose Lietuvos universitetuose ir kolegijose. Projekto sėkmė priklauso nuo kiekvieno nuoširdaus atsakymo!

Taip pat, visi apklausos dalyviai galės dalyvauti loterijoje, kurioje galima laimėti tyrimo rėmėjo VDU įsteigtą 500 eurų prizą.

Apklausa yra anoniminė. Apklausos metu surinkti duomenys bus naudojami išskirtinai tik tyrimo tikslais; asmeniniai duomenys apdorojami griežtai laikantis Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento reikalavimų.

Atsakyti į apklausos klausimus užtruks maždaug 10–15 minučių. Pildyti galima lietuvių arba anglų kalbomis.

Nuorodą rasite čia: https://tinyurl.com/g21-lithuania  

Tyrimo oficialus organizatorius Lietuvoje: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.

Tyrimo rėmėjai Lietuvoje: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir Lietuvos biotechnologų asociacija (LBTA).

Iš anksto dėkojame už dalyvavimą!


Atgal