ŠVK komanda – Aukštųjų mokyklų mugėje

2020-01-27

Sausio 23 d. Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) komanda dalyvavo Aukštųjų mokyklų mugėje 2020, kuri vyko Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

19 metus iš eilės organizuojamoje mokslo mugėje vyresniųjų klasių moksleiviai domėjosi stojimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sąlygomis, studijų programomis, studentiško gyvenimo ypatumais, karjeros galimybėmis. Šiame renginyje aukštųjų mokyklų stendai suburia esamus ir būsimus studentus.

ŠVK atstovai džiaugėsi sutikę daug jaunų žmonių, kuriems smalsu, kas jų laukia naujame gyvenimo etape, iš ko galima rinktis, kokios perspektyvos tikėtinos baigus vienas ar kitas studijas. Į kasmet vykstantį renginį atvyksta moksleiviai ir mokytojai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, prie aukštųjų mokyklų stendų užsuka ir tėvai, padedantys savo vaikams nuspręsti ir norintys sužinoti apie siūlomas galimybes tiesiogiai, iš įstaigų atstovų, studentų.

Vienoje iš renginio erdvių vyko diskusija apie Lietuvos švietimo ateitį, skambėjo pranešimai, supažindinantys su kone kiekvienam aktualiomis aukštojo mokslo temomis. Moksleivių laukė susitikimai su įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų studentais, kurie negailėjo patarimų ir mielai dalijosi savo patirtimi.

Renginio organizatoriai pabrėždami, kad studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas, kasmet kviečia bendrauti su tais, kurie neabejotinai gali padėti ir patarti, nukreipti priimant svarbų sprendimą. Juolab, kad moksleiviams reikia ne tik galvoti, kaip pagilinti savo žinias, stengtis numatyti ateities perspektyvas, bet ir turėti tikslą tinkamiausiai panaudoti turimus talentus, sėkmingai atrasti naujus.

Aukštųjų mokyklų atstovai tokiuose renginiuose yra pasirengę palengvinti moksleiviui sprendimą: jie suteikia vertingų patarimų, kaip surasti savo kelią, išsamiai paaiškina apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms.

Tikime, kad šis renginys ne vienam būsimam studentui padėjo apsispręsti, kokią studijų kryptį pasirinkti, leido įsitikinti, kuri aukštoji mokykla geriausiai atitinka lūkesčius.

O jeigu Aukštųjų mokyklų mugėje nesilankėte ir turite neatsakytų klausimų apie 2020 m. priėmimą, susisiekime:

Studentų priėmimo specialistė konsultuoja Kolegijos centriniuose rūmuose, Aušros al. 40 (211 kab.), Šiauliai.

Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00 val., V 8.00–15.45 val. (pietų pertrauka 12.00–12.45 val.).

Tel. (8 41) 52 37 69, mob. 8 615 97 114

El. p. priemimas@svako.lt.


Atgal