ŠVK lengvaatlečiai pasipuošė medaliais ir džiaugiasi komandine III vietos taure

2020-03-02

Vasario 27 d. Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko XX Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos.

Varžybose dalyvavo sportininkai iš Klaipėdos aukštosios jūreivystės mokyklos, Kauno, Panevėžio, Vilniaus technologijų ir dizaino, Vilniaus, Klaipėdos valstybinės ir, žinoma, Šiaulių valstybinės kolegijos. Mūsų kolegijos atstovai šiose varžybose iškovojo 3 aukso, 8 sidabro ir 13 bronzos medalių.

Bendroje komandinėje įskaitoje Šiaulių valstybinės kolegijos komanda užėmė III vietą. Pirmąją vietą iškovojo Vilniaus kolegija, antrieji – Kauno kolegijos sportininkai.

Kolegijos studentai įvairiose rungtyse iškovojo šiuos medalius:

300 m bėgimo rungtyje sidabro medaliu džiaugėsi Rimantė Gudeliauskytė (KNZ18), bronzos medaliu – Eglė Butkienė (KNZ19).

1000 m bėgimo rungtyje aukso medalį laimėjo Eglė Butkienė (KNZ19), sidabro – Karina Vlasovaitė (K19), bronzos – Deimantė Tamulytė (KNZ17).

Šuolio į aukštį merginų rungtyje bronzos medalį pelnė Gintarė Varpučenskytė (BPS18).

Šuolio į aukštį vaikinų rungtyje sidabro medaliu džiaugėsi Dinas Myniotas (TLT17), bronzos – Faustas Juozapavičius (ATE19).

Šuolio į tolį vaikinų rungtyje aukso medalį pelnė Denas Juozaitis (S19), bronzos – Dinas Myniotas (TLT17).

Rutulio stūmimo rungtyje aukso medalį laimėjo Liudas Butkus (S19), sidabro – Tadas Grabauskas (ATE18), bronzos – Bronislavas Gecevičius (ISD19).

Estafetėje 4 x 200 m merginų grupėje bronzos medaliais džiaugėsi Kristina Semeniukaitė (BH17), Deimantė Tamulytė (KNZ17), Viktorija Bogdanova (TV19) ir Rimantė Gudeliauskytė (KNZ18). Sidabro medaliais pasipuošė Ieva Babičaitė (BPS19), Eglė Butkienė (KNZ19), Karina Vlasovaitė (K19) ir Erika Rimša (GLV19).

Estafetėje 4 x 200 m vaikinų grupėje Denas Juozaitis (S19), Faustas Juozapavičius (ATE19), Bronislavas Gecevičius (ISD19) ir Erikas Stanikaitis (ATE19) iškovojo bronzos medalius.

Varžybose taip pat dalyvavo Akvilė Salikaitė (MT18), Gabrielė Bajelytė (BPS19), Dovilė Grubinskaitė (TV19), Viktorija Stilbytė (KNZ18), Sigita Kondratavičienė (K19), Milda Mickutė (BA17), Mantas Janulis (ATE18), Julius Petrauskas (KNZ19) ir Armandas Zumbys (KNZ19).

Studentus varžyboms ruošia ŠVK kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.