ŠVK lengvaatlečiai pasipuošė medaliais ir komandine III vietos taure

2019-03-19

Kovo 14 d. Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko XIX Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių finalinės lengvosios atletikos varžybos. Mūsų kolegijos sportininkai šiose varžybose iškovojo 2 aukso, 14 sidabro ir 8 bronzos medalius.

Varžybose dalyvavo Kauno, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Vilniaus technologijų ir dizaino, Vilniaus, Klaipėdos valstybinės ir, žinoma, Šiaulių valstybinės kolegijos studentai.

Bendroje komandinėje įskaitoje Šiaulių valstybinės kolegijos komanda užėmė III vietą!

Pirmąją vietą iškovojo Vilniaus kolegija, antroji atiteko Kauno kolegijos studentams.

Kolegijos studentai įvairiose rungtyse iškovojo daug medalių:
60 m bėgimo rungtyje bronzos medalis atiteko Aivarui Rakašiui (S17).
300 m bėgimo rungtyje aukso medaliu džiaugėsi Rimantė Gudeliauskytė (KNZ18), sidabro medaliu – Deimantė Tamulytė (KNZ17).
1000 m bėgimo rungtyje sidabro medalį laimėjo Deimantė Tamulytė (KNZ17).
Šuolio į aukštį merginų rungtyje sidabro medalis atiteko Gintarei Varpučenskytei (BPS18), bronza – Evelinai Baltrušaitytei (BPS18).
Šuolio į aukštį vaikinų rungtyje sidabro medaliu džiaugėsi Justas Palčevskas (KNZ18), bronzos – Benas Uljanov (KNZ18).
Rutulio stūmimo rungtyje aukso medalį laimėjo Artūras Kazlauskas (ATE16), sidabro – Šarūnė Petkevičiūtė (TAV17) ir Mantas Janiulis (ATE18), bronzos – Tadas Grabauskas (ATE18).
Estafetėje 4x200 m merginų grupėje bronzos medaliais džiaugėsi Andželina Rimkutė (MT17), Marija Agnė Kalasauskaitė (IST18), Iveta Rumbauskaitė (BA18) ir Gintarė Mickutė (KNZ18). Sidabro medaliais pasipuošė Kristina Semeniukaitė (BH17), Deimantė Tamulytė (KNZ17), Šarūnė Petkevičiūtė (TAV17) ir Rimantė Gudeliauskytė (KNZ18).
Estafetėje 4x200 m vaikinų grupėje Aivaras Rakašius (S17), Merkys Midvikas (TLT18), Kevinas Olišauskis (F16) ir Ovidijus Venckus (ATE17) iškovojo sidabro medalius.

Varžybose taip pat dalyvavo Vitalija Blaževičiūtė (BPS16), Vaida Pupelytė (BPS18), Greta Petraitytė (K18), Rasa Mozerytė (BPS18), Modestas Pakalnis (ATE18), Arnas Urbonas (KNZ18), Edgaras Jasiūnas (TLT18), Andrius Katuškevičius (KNZ18) ir Erikas Urmonas (KNZ18).

Studentus varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.