ŠVK stalo tenisininkės iškovojo I vietą!

2022-10-26

Spalio 25 d. Vilniaus kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių finalinės stalo teniso varžybos.

Į finalines varžybas atvyko Šiaulių valstybinės kolegijos, Vilniaus kolegijos, Kauno kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos bei Kauno technikos kolegijos merginų ir vaikinų stalo teniso komandos.

Mūsų kolegijos merginos nugalėjo visas priešininkes, iškovojo I vietą ir džiaugėsi aukso medaliais. Antroji vieta atiteko Vilniaus kolegijos stalo tenisininkėms, Kauno kolegijos merginos liko trečioje vietoje.

ŠVK merginų stalo teniso komandoje žaidė Audronė Bagūnaitė (OKR21), Kamilė Bronušaitė (SD21), Miglė Blėdytė (BPS22) ir Nerilė Dikšaitė (KNZ22).

Vaikinų stalo teniso komandai situacija susiklostė itin apmaudžiai. Jie nuo nugalėtojų atsiliko tik vienu tašku ir  liko be medalių – užėmė 4 vietą. Pirmąją vietą iškovojo Vilniaus kolegija, antrąją – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, treti liko Kauno technikos kolegijos stalo tenisininkai.

ŠVK vaikinų stalo teniso komandoje žaidė Laisvūnas Pranciulis (MT21), Lorenas Vismantas (KNZ22), Jeronimas Norkus (KNZ22) ir Marius Žaromskis (KNZ22).

Studentus varžyboms ruošia sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.