Karaliai ateina: šventinis apdovanojimų SVAKO 2019 vakaras

Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei

Data: 2020 m. sausio 6 d. nuo 15:00 val. iki 17:00 val.

Vieta: Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetas (M. K. Čiurlionio g. 16A)


BALSAVIMAS! Išrinkite 2019 metų geriausius: http://bit.ly/SVAKO2019_balsavimas

Būtina jungtis per svako.lt el. paštą, balsuoti galima po vieną kartą dėstytojų, studentų ir darbuotojų kategorijose, 6-iose nominacijose: METŲ PROVERŽIS, METŲ INICIATYVA, METŲ PROTAS, METŲ TARPTAUTINĖ SĖKMĖ, METŲ ŽVAIGŽDĖ ir METŲ ENERGIJA. Iš viso galite atiduoti 11 savo balsų. 

Balsavimas vyksta iki 2020 m. sausio 2 d. 12 val.

***

Sausio 6-ąją į jūsų namų duris pasibels Trys karaliai, o į širdis kviesime įsileisti pačias geriausias emocijas, kurias dovanos šventinis apdovanojimų SVAKO 2019 vakaras „Karaliai ateina!“.

Renginyje laukiami visi kolegijos bendruomenės nariai – darbuotojai ir studentai. Susitikime, kad pabūtume drauge, pasveikintume vieni kitus su šventėmis, padovanotume šypseną kartu su nuoširdžiausiais palinkėjimais ir kartu užbaigtume šventinį laikotarpį.

S.V.A.K.O apdovanojimai – tradicinis Šiaulių valstybinės kolegijos renginys, kuriame kasmet įvertinami labiausiai per metus pasižymėję, aktyviausi studentai ir dėstytojai.

Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, sveikinsime nominacijų METŲ PROVERŽIS, METŲ INICIATYVA, METŲ PROTAS, METŲ TARPTAUTINĖ SĖKMĖ, METŲ ŽVAIGŽDĖ laureatus. Pirmą kartą renkama METŲ ENERGIJA – daugiausia nuveikęs ir labiausiai pasižymėjęs Šiaulių valstybinės kolegijos darbuotojas.

Renginio metu koncertuos grupės KITAVA lyderiai Rasa ir Kęstutis Stoškai! 

Kviečiame kartu pasidžiaugti turtingais ir turiningais metais! 

Sekite renginio naujienas socialiniame tinkle „Facebook“.  


Atgal