Nacionalinis studentų protmūšis 2021

Kolegijos studentams

Data: 2021 m. kovo 20 d. nuo 17:00 val. iki 19:00 val.


„Nacionalinis studentų protmūšis“ – šeštus metus ISM studentų atstovybės organizuojamas renginys, į kurį susiburia Lietuvos aukštosios mokyklos, siekiančios įrodyti, kad jų studentai yra patys gudriausi. Komandoje gali būti ne daugiau nei 5 nariai.

Komandą gali sudaryti tik tos pačios aukštosios mokyklos studentai, tačiau komandų skaičius iš vienos aukštosios mokyklos neribojamas.
 
Laukiant galutinių rezultatų atrankos etape, oficialiame „Facebook“ renginio puslapyje bus renkamas originaliausias komandos pavadinimas, kurio laimėtojai susilauks rėmėjų prizų.
 
Kadangi toks protmūšio konceptas nėra įprastas, patariama prieš žaidimą su komandos nariais pasitreniruoti ir atrasti geriausią komunikavimo platformą, kuri sukelia mažiausiai nesklandumų. Organizatorių pasiūlymai: „Zoom“, „Microsoft Teams“, „Google Meet/Hangout“, „Skype“, „Messenger“ ar kitos programos. Patogiausia žaisti naudojant du aparatus, kai vienas naudojamas transliacijai, o kitas komandos diskusijoms. Taip pat šią problemą galima išspręsti, kai vienas iš komandos narių dalinasi ekrano vaizdu.
 
Renginio dieną komandos kapitonas registracijoje nurodytame el. pašte ras protmūšio „YouTube“ transliacijos nuorodą, Google atsakymų formas ir asmens kontaktus, kuris suteiks svarbiausią informaciją bei padės išspręsti kilusias problemas renginio metu.
 
Renginys vyks kovo 20 d. finalinis etapas – balandžio 10 d.
 
Registracija stabdoma kovo 18 d. 23:59 val.
 
Registracija į renginį: https://forms.gle/wQWoNEAWt4pM8r2b7.
 
Renginio informacija feisbuke: https://www.facebook.com/events/353237939140053.

Atgal