Projekto „Šiaulių Garbės CV“ baigiamasis renginys

Moksleiviams
Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei
Visuomenei

Data: 2020 m. vasario 12 d. nuo 15:00 val. iki 19:15 val.

Vieta: Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (Aušros al. 62).


„Šiaulių Garbės CV“ – tai Šiaulių valstybinės kolegijos 2019 metais įgyvendintas projektas. Projektas, skirtas Šiaulių miesto garbės piliečių pažinimui, neabejotinai stiprina pozityvų miesto įvaizdį ir bendruomeniškumą.

Jaunimui tai – edukacinė erdvė, leidžianti visapusiškai pažinti Šiaulius per miestą kuriančius žmones. Vyresniems šiauliečiams šis projektas yra galimybė nepamiršti šaknų, istorijos. Visiems mums – šiauliečiams ir miesto svečiams – projektas „Šiaulių garbės CV“ yra akstinas suvokti, kiek kiekvienas žmogus gali būti svarbus kuriant dabartį ir ateitį.

Vasario 12 d. organizuojamas nuveiktą darbą apibendrinantis renginys – parodos atidarymas, diskusija ir protmūšis, skirtas miesto gimnazistams. Visus šiauliečius ir miesto svečius Šiaulių valstybinė kolegija kviečia į popietę, kurioje bus pristatoma Šiaulių miesto garbės piliečiams skirta paroda, projekto vykdytojai ragins diskutuoti apie pilietiškumą, miesto tapatybę ir iškilius šiauliečius. Miesto gimnazistų laukia protmūšis, registracija į jį vyksta ČIA

„Šiaulių Garbės CV“ – tai pilietiškumo pamokos jaunimui ir ne tik!

Renginio programa:

15.00 val. Protmūšis gimnazistams (komandų registracija ČIA)

17.30 val. Pokalbis-diskusija. Diskusijos dalyviai: Šiaulių „Aušros“ muziejaus direktorius Raimundas Balza, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis , tarptautinė šachmatų didmeistrė ir Lietuvos Respublikos Seimo narė Viktorija Čmilytė-Nielsen, VU Istorijos fakulteto prodekanas, Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedros docentas dr. Salvijus Kulevičius.

18.30 val. Parodos atidarymas

Renginys vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros al. 62).

Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

Įėjimas laisvas.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas, medžiaga naudojama viešinimo tikslais.


Atgal