Socialinio verslumo mokymai studentams ir dėstytojams

Kolegijos studentams
Kolegijos bendruomenei

Data: nuo 2019 m. spalio 28 d. 09:00 val. iki spalio 29 d. 16:00 val.


Turbūt esate girdėję apie socialinį verslą ir socialines inovacijas? Galbūt norėtumėte išmokti patys kurti socialinį verslą ar iš arčiau pažinti tokias iniciatyvas?

Siūlome studentams ir dėstytojams tapti socialiniais inovatoriais-socialiniais verslininkais!

Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) studentai ir dėstytojai kviečiami dalyvauti projekto „Pagauk verslumo vėją“ mokymuose, kuriuose bus mokoma kūrybiškai pažvelgti į galimus socialinių problemų sprendimus ir išmokti praktiškai pritaikyti savo įgūdžius dirbant kartu su kuriančiais socialinį verslą.

Projektas apims šias veiklas:

– dalyvavimas mokymuose, kurių metu sužinosite apie socialines inovacijas ir socialinį verslą, instrumentus, kurie padės kurti pažangias iniciatyvas. 2 dienų trukmės mokymai – spalio 28–29 d. – vyks Šiaulių valstybinėje kolegijoje (Aušros al. 40, Šiauliai).

Mokymai yra nemokami.

Dalyvauti mokymuose gali visų kursų tiek nuolatine, tiek ištęstine formomis studijuojantys studentai.

– norintys praktiškai pritaikyti savo žinias ir mokymų metu įgytus įgūdžius bus kviečiami į ilgalaikes kūrybines socialinio verslumo dirbtuves, kuriose 3 mėnesius praktiškai galės dirbti komandoje su dėstytojais ties pasirinktu socialinio verslo atveju / iniciatyva ir padės joms greičiau užaugti.

Kodėl verta dalyvauti projekte?

– praktinės žinios apie socialinį verslą – galbūt tai ir taps jūsų ateities veikla ir gyvenimo būdu;

– galimybės inovatyvioje veikloje pritaikyti kolegijoje įgytas žinias bei turimus gebėjimus;

– darbas komandoje, kurioje turėsi galimybę pažinti ir ugdyti save kaip komandos narį;

– naujos, įdomios temos baigiamiesiems darbams;

– galimybė susipažinti ir įsilieti į socialinių inovatorių / socialinio verslo bendruomenę.

Dviejų dienų mokymai skirti suteikti bazines žinias apie socialinio verslo modelį, veiklos principus bei įmonės socialinio poveikio matavimą. Mokymų metu dalyviai taip pat bus supažindinti su regioninių socialinių problemų identifikavimo procesu, socialinių partnerių įtraukimu, viešos ir privačios partnerystės ir bendradarbiavimo bei lyčių lygybės ir nediskriminavimo principais.

Šių mokymų tikslas – padėti studentams suprasti ir išgryninti idėjas socialinėmis problemoms spręsti, pritaikyti verslumo teorines žinias tam, kad būtų sukruti pirmieji pasiūlymai (prototipai), kaip spręsti socialines ir regionines problemas. Mokymų metu dalyviai mokysis nustatyti problemos priežastis ir ieškoti būdų kurti sprendimus, bendradarbiauti su skirtingų disciplinų studentais ir dėstytojais bei praktikais.

Mokymus ves VDU Verslo praktikų centro dėstytojai.

Dalyvių REGISTRACIJA vyksta iki spalio 22 d. 17 val.

Kontaktinis asmuo: Skaistė Buivytė, tel. 8 615 60 180, el. p. karjera@svako.lt.

Projektas „Pagauk verslumo vėją!“ Nr. 09.3.1-ESFA-K-731-01-0008


Atgal