Lengvaatlečiai pasipuošė medaliais

2017-02-24

Vasario 22 d. Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko XVII Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos. Mūsų kolegijos sportininkai šiose varžybose iškovojo 4 aukso, 7 sidabro ir 10 bronzos medalių.

Varžybose dalyvavo Kauno kolegijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, Panevėžio kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Vilniaus kolegijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos ir, žinoma, Šiaulių valstybinės kolegijos komandos.

Bendroje komandinėje įskaitoje Šiaulių valstybinės kolegijos komanda užėmė III vietą. Pirmieji buvo Vilniaus kolegijos sportininkai, antroji – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos komanda.

ŠVK studentai medalių iškovojo įvairiose rungtyse:

300 m bėgimo rungtyje aukso medaliu džiaugėsi Aistė Labanauskaitė (VRV14), sidabro – Simonas Steponavičius (S15), bronzos – Dovilė Hilbrektaitė (K16).

1000 m bėgimo rungtyje aukso medalį iškovojo Aistė Labanauskaitė (VRV14), ji aplenkė 2016 m. vasaros Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvę Ievą Serapinaitę (Vilniaus kolegija).

1000 m bėgimo rungtyje aukso medaliu džiaugėsi Simonas Steponavičius (S15).
Šuolio į aukštį merginų rungtyje aukso medalį laimėjo Neringa Čereškaitė (K16), sidabro – Ieva Paulauskaitė (OKV15), bronza atiteko Dianai Urbonaitei (KNZ14).

Šuolio į aukštį vaikinų rungtyje sidabro medaliu džiaugėsi Titas Tuominis (TLT14), bronzos – Artūras Kazlauskas (ATE16).

Šuolio į tolį rungtyje Titas Tuominis (TLT14) pasipuošė bronzos medaliu.

Rutulio stūmimo rungtyje bronzos medalius laimėjo Vitalija Blaževičiūtė (BPS16) ir Artūras Kazlauskas (ATE16).

Estafetėje 4x200 m merginų grupėje Aistė Labanauskaitė (VRV14), Ieva Paulauskaitė (OKV15), Ieva Simonaitytė (OKV16) ir Greta Matiukaitė (KNZ14) džiaugėsi sidabro medaliais.

Estafetėje 4x200 m vaikinų grupėje Simonas Steponavičius (S15), Justas Optas (KNZ14)Povilas Rašinskas (TV15) ir Kevinas Olišauskis (F16) iškovojo bronzos medalius.

Varžybose taip pat dalyvavo Laura Pašilskytė (K16), Danielė Levickytė (BH16), Tautvydas Melys (KNZ15), Simonas Eidėjus (KNZ16), Rokas Urbonas (TAV16) ir Deividas Montvilas (AE14).

Studentus varžyboms parengė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.

Daugiau nuotraukų – socialiniame tinkle „Facebook“.