Sėkmingai užbaigė sporto sezoną

2017-05-24

Gegužės 20–21 d. Klaipėdos rajone esančioje „Žilvičio“ poilsio stovykloje organizuota Lietuvos kolegijų studentų ir darbuotojų sporto šventė, ja vainikuotos XVII Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynės.

Varžybose dalyvavo Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Vilniaus, Kauno, Alytaus, Klaipėdos valstybinės ir Šiaulių valstybinės kolegijų atstovai.

Šventės dalyviai rungėsi tinklinio, smiginio, šaudymo iš pneumatinio pistoleto, baudų ir tritaškių mėtymo, estafetės rungtyse.

Susumavus visų sporto šakų rezultatus, Šiaulių valstybinės kolegijos darbuotojų komanda iškovojo III vietą. Pirmąją vietą laimėjo Vilniaus kolegija, antrieji buvo Klaipėdos valstybinės kolegijos atstovai.

Pasibaigus varžyboms atskirų sporto šakų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais. Kolegijų komandos, pasižymėjusios atskirų sporto šakų rungtyse, taip pat apdovanotos diplomais ir taurėmis.

Vakaro metu dalytasi mintimis apie praėjusias 2016–2017 m. m. Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynes, aptarti jų rezultatai, apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai, numatytos ateinančių metų kolegijų studentų sporto žaidynių gairės.

Šių metų Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynėse bendroje įskaitoje Šiaulių valstybinės kolegijos merginos užėmė II, vaikinai – IV vietą.

Šventės metu išskirtiniu Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos Sporto komiteto atminimo medaliu „Už nuopelnus kolegijų sportui“ buvo apdovanotas Šiaulių valstybinės kolegijos kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.